KONST / Litografier / Färglitografi 10649236
nr 1064 9236
Färglitografi
signerad, 48/75, motivet: 47x64
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 oktober 2016
kl 19:22:43
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)